malnas aluminium dobozrol van szo, gondolom 3muszakban folyik egesz evben a gyartás.2016. máj. 17. 13:20
1/1 anonim válasza:
A billion angolszász; magyarul milliárd (ezermillió).
1 billion = 1 milliárd = 10^9 = 1 000 000 000
60 billion = 60 milliárd = 60 * 10^9 = 60 000 000 000
Ezt kell elosztanod a napok számával.
Ha 365 napos az év és az év minden napján dolgoznak, akkor 1 napi átlag 60 000 000 000 : 365 = 164 383 561,643835616438356164383561643835616438356164383 db.
(Vagyis, több mint 164-millió.)