Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Be akarok olvasni az osztályfő...

Be akarok olvasni az osztályfőnökömnek! Mit mondjak?

Figyelt kérdés
Vègzős leszek ès az osztályfőnököm egy kivètelezős állat... Az osztályban kèt tagozat van a mèdia ès belügy nem sok mèdiás van de azokkal 2x annyira kivètelez. Pl ők azèrt kaptak könyvet mert "közössègi munka" nèven könyvet kaptak (pedig nem èrdemeltèk) kampányszervezès miatt ne èrtsetek fèlre nem vagyok irigy csak nem èrtem hogy a legokosabb srác az osztályba mièrt nem kap (4,7 átlagú)?? 3 osztálytársam akik országoson 2.ak lettek ők mièrt nem kapnak? Igazságtalan ès korrukt ezèrt szeretnèm èrtelmesen meg beszèlni ezt az egèszet mert pl velünk nem is akar beszèlni mindig azt mondja hogy mindent a maga idejèben... Ès èrtünk sosem áll ki ès biztos vagyok hogy az utolsó èvbe se fog. Valami nem èrthető szivesen el mondom csak tènyleg sok törtènet van mèg ezzel kapcsolatban. Kèrdeznèm hogy mit mondjak neki mert pl nekem mèg facebookon se ír vissza.

2016. aug. 6. 21:49
 1/5 anonim ***** válasza:
70%

Mi változik, ha elmondod a véleményed?

Miért kell érted kiállni? Kivel szemben, milyen helyzetben?

Miért kell egy számodra lényegtelen ember ingyen könyve ahhoz, hogy értékesnek érezd magad és a teljesítményed?

Miért beszélgetnél vele akármiről is Facebook-on?


Összegezve: ki nem szrja le, hogy mi a véleménye és kivel mennyire beszélget?


A véleményem annyi, hogy egy végzős élje a maga életét, tervezze a jövőjét, tegyen érte, és lássa be, hogy a suli falain kívül van az igazi élet. Egy tanár véleménye vagy hozzáállása nem hathat ki az életedre. Ha ennyire komolyan megérint, akkor önvizsgálatot érdemes tartani, hogy hol akadtál el a felnőtté válás folyamatában.

2016. aug. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%

Elég sokban igaza van az első hozzászólónak.


Az életben sok ilyen helyzetben lehet még részed.


Egyetem, munkahely, stb.


Nem egy igazságos Mátyás a világ.

2016. aug. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%

Most döntsd el, hogy beolvasni akarsz, vagy értelmesen megbeszélni.

Ha pedig közösségi munka címen járnak könyvek, akkor nem adhatja tanulmányi eredményért. És szabályozva van, mekkora a keret a jutalomkönyvekre.

2016. aug. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Beolvasni nem érdemes. Jelentsd fel az igazságtalanság miatt az igazgatónál. Meg ha végzel, lesz alkalmad írni róla facebookon.
2016. aug. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm! #1 igazad van teljes mèrtèkben ès be ismerem rosszul irtam mert csak el akarnèk vele beszèlni hogy igazságtalan ez az egèsz... Viszont egy olyan ember aki kèpes ennyire kivètelezni ne mennyen tanárnak.
2016. aug. 25. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!