Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Rómeó és Júlia, miért tetszett...

Rómeó és Júlia, miért tetszett és miért nem?

Figyelt kérdés

Bocsi h ezzel jövök csak olvasónaplót kell belőle csinálni, és az lenne a kérdésem h miért tetszett nektek és miért nem + indoklás

pls segítsetek



2016. aug. 29. 10:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Tetszett, mert romantikus, és én is az vagyok. Szeretem, ha emberek tűzön-vízen át szeretik egymást. Tetszett, mert vicces is, nem csak komoly részek vannak benne. És tetszett, mert Shakespeare csodálatosan fogalmaz.


Nem tetszett, mert a semmiért haltak meg, egy félreértés miatt. Nem tetszett, mert értelmetlennek éreztem az erőszakot benne. És nem tetszett, mert a vége miatt soha nem tudjuk meg, hogy meddig tartott volna ki ez az erős érzelem, fellángolás volt vagy igazi szerelem.


Ami nem a mű sajátja, de nem tetszik, hogy ötévente lehúznak róla még egy bőrt, és folyton feldolgozzák, felújítják, átdolgozzák, stb. Van, ami eredetiben a legjobb.


Remélem, segítettem kicsit.

2016. aug. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöööm!! igen segített és mi a kedvenc jeleneted a könyvben + indoklás
2016. aug. 29. 11:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Neked melyik és miért?
2016. aug. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bocs elég régi már de nekem azért mert a nicky,ricky,dicky és dawnba van egy olyan rész ami kicsit erre van feldolgozva: D
2020. júl. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!