Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Német órára kéne a nyári...

Német órára kéne a nyári szünetről 5 mondatot írnom, de semmit sem tudok?!

Figyelt kérdés

Holnapra kéne megírnom ezt az 5 mondatot, de nem tudom hogyan csináljam. A múlt tanévben 5-ös voltam németből, de ennek ellenére majdnem minden kiment a fejemből a nyáron. Van elképzelésem arról, mit szeretnék írni, ide leírom, csak légyszíves valaki segítsen lefordítani németre. Nagyon kéne!


Nekem nagyon jól telt a nyári szünet. Sok szép helyen jártunk. Voltunk Pécsen, nagyon tetszett a város, sok látnivaló volt. Kőszegen, ahol számomra a legérdekesebb a vár volt, amelyet 1532-ben Jurisics Miklós és a várvédők hősiesen megvédtek, Szulejmán szultán katonáit legyőzve. Budapesten, ahol sajnos épp vihar volt, de ennek ellenére, jól éreztük magunkat.


Légyszíves segítsetek!:)



2016. szept. 6. 17:53
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Nem, nem fordítjuk le helyetted. Tessék szótárazni akkor.. lefordítod, aztán kijavítjuk neked.
2016. szept. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Gondoltam, hogy lesz ilyen válasz.

Figyelj, nem azért akarom lefordíttatni mással, mert lusta vagyok, hanem azért mert nem sikerül. Próbálkozom, de kb. 0%-on vagyok! Továbbra is várom a válaszokat, remélem azért valaki segít, ha nem többet akkor legalább csak pár mondat erejéig.;)

2016. szept. 6. 18:19
 3/7 anonim ***** válasza:
továbbra is vedd elő a szótárat és próbáld meg szavanként összerakni. ha ez nem megy, az kb azt jelentené, hogy az intelligenciaszinted egy békáéval egyenlő. feltételezem hogy értelmes ember vagy. ebben az esetben viszont csak a lustaság és az akaraterő hiánya az akadály.
2016. szept. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem én, hogy szerinted ez az akaraterőmön múlik, de szerintem nem. Akarom én, de a próbálkozásaim ellenére sem megy, úgyhogy nem tudom, hogy hogyan fog sikerülni, mert szerintem sehogy.:) De majd csak kitalálok valamit, mert úgylátom itt senki sem fog segíteni!
2016. szept. 6. 19:10
 5/7 anonim ***** válasza:
mondtam. írd le szépen amennyire sikerül. ha ezt megteszed, segítünk. ha nem, így jártál.
2016. szept. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1. mondat

Die Sommerferien sind für mich sehr gut (angenehm) vergegangen.

2016. szept. 7. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsó, de már nem kell,

nagy nehezen, de sikerült megcsinálnom az 5 mondatot!:)

2016. szept. 7. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!