Angol fogalmazás?

Figyelt kérdés
Nos nem nagyon tanultam még angolul, így nem tudom megcsinálni. Magántanárhoz még csak most készülök menni, mert le vagyok nagyon maradva. Konkrétan sík hülye vagyok belőle. Pár mondatos kellene vagy 6-7 egy kitalált történet nem mese ha nem pl felmentem a városba eleredt az eső és így tovább. Nem sok. És a "mesélő" szavakkal pl sudennly sajnos, hirtelen stb ezek használatával egyszerű múltban. Nagyon kellene első jegyem függ tőle.

#mondat #angol #fogalmazás #mesélő szavak
2016. szept. 7. 19:51
 1/1 anonim válasza:
100%
Yesterday I went to the cinema with my friends. We arrived early so we could buy some food before the movie started. The film was amazing and we weren't dissapointed. When we left the cinema suddenly it started to rain. Unfortunately we didn't have any umbrellas so everyone got wet outside. Luckily after 10 minutes it stopped and we went home easily.
2016. szept. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!