Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Tudna segíteni diagramkészítés...

Tudna segíteni diagramkészítésben valaki?

Figyelt kérdés

ezt kellene:

[link]


Kijelöltem az adatokat de nem úgy hozta be, meg azokat a függőleges vonalakat hogy lehet megcsinálni?

eddig jutottam:

[link]



2016. szept. 20. 22:53
 1/3 anonim ***** válasza:

A diagramtípus ne halmozott sáv, hanem csoportosított sáv legyen, úgy lesz egyforma a kettő.

Függőleges vonalak:

Kattints bele a diagramba, rá a vízszintes tengelyre (ahol látod a százalékokat), majd jobb klikk rá és ott van valami olyasmi, hogy "fő vezetőrácsok", így behozza őket.

Az kék sávokhoz tartozó értékeket pedig nem tudom hogy lehet a diagramra varázsolni, ha mást nem, szövegdobozzal egész biztosan megodlható.

2016. szept. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

[link]

átállítottam csoportosított sávra de így sem hozta be, a szövegdobozt hol lehet beszúrni?

2016. szept. 21. 08:37
 3/3 anonim ***** válasza:

Az adattartományból vedd ki a 2005-öt meg 2006-ot, mert teljesen szétcseszi az egészet, azért nem jó a diagram.

Szövegdoboz: beszúrás menü/szövegdoboz


De közben megvan, hogyan kellene szövegdoboz nélkül. Ha JOBB klikkel rákattintasz valamelyik kék sávra a diagramon belül, akkor az összes kék sávot kijelöli, és a felugró opciók közül válaszd ki az "Adatfeliratok felvétele" opciót, és már is kész.

2016. szept. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!