Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Az angol házimba kéne némi...

Az angol házimba kéne némi segítség?

Figyelt kérdés

9 osztályos vagyok és sajnos nagyon elmaradott általános iskolába jártam, ezáltal sajnos eléggé gyér az angol tudásom.


A következő mondatokat letudnátok nekem fordítani ha szépen megkérlek titeket?


Ez a ház nagyon tágas és mindenem elfér benne. Nagyon jó környéken van, ha kinézek az ablakon látom az előttem elhelyezkedő parkot. Van egy szép nagy udvarom is, ami tele van virágokkal. Van egy nagy vendég szobám, ha érkezik hozzám egy ismerős.



2016. okt. 3. 19:17
 1/1 Arp Du ***** válasza:
This house is very roomy, there is space for all my things. The neighbourhood is very good, if I look out of the window, I see the park in front of me. I also have a beautiful, big garden, which is full of flowers. I have a big spare bedroom for acquaintances.
2016. okt. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!