Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hol találom meg az interneten...

Hol találom meg az interneten a középiskolai kötelező olvasmányok zanzáit (nagyon tömör történetét)? Most elsősorbn Shalespeare: Hamet, Romoe és Lúlia érdekelne de később a többi is jól jön majd!

Figyelt kérdés
2008. okt. 4. 14:51
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
bocs a sok hibáért :$
2008. okt. 4. 14:56
 2/12 anonim ***** válasza:

[link]


itt nézegesd+használd a keresés funkciót,de szerintem h a google-be beírod amit keresel kiad egy csomó találatot.:-)

2008. okt. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nagyon sok jó elemzés van az oldalon, anno én is használtam, ha nagyon meg voltam szorulva...:-)-az előző válaszoló-
2008. okt. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen, de zanzát konkrétan sehol se találok. Csak az én tanárom kér ilyet? Hogy lehet egy 100 akárhány oldalas drámát 10 mondatban összefoglalni, úgy h ne maradjon ki semmi fontos?
2008. okt. 4. 15:54
 5/12 anonim ***** válasza:
ilyet valóban nem szoktak kérni a tanárok...google-t próbáld...
2008. okt. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Először is, azt jól írtad, hogy a zanza nagyon tömör tartalom, de azt hozzátenném, hogy legtöbbször humoros formában. Ezeket a tanárok pont azért kérik, hogy elolvasd a könyvet, és magad próbáld kitalálni, szóval szerintem hiába is keresgetsz. A Hamlet, illetve a Romeo és Júlia sem olyan hosszú, hogy túl megerőltető legyen elolvasni, két délutánba beleférnek. Ráadásul bővül a szókincsed, és művelődsz is. Jól fog jönni az érettségihez.
2008. okt. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Tévedsz velem kapcsoltabn, olvastam mindkettőt és a tanárom az általam leírt értelemben kéri a zanzát, szóval nem kell bele humor csak annyi h meglegyen a rövid tartalom és érettségi tétel kidolgozásához kell (már most elkezdjük 10.-ben). Másrészt meg megírtam, de nagyon hosszú lett 16 mondat és hosszú mondat a többsége. De ennél rövidebben nem tudom hogy lehetne, hacsak nem hagyok ki oylan elemeket amitől már zavarossá válna.
2008. okt. 4. 20:04
 8/12 anonim ***** válasza:

Hát figyi, ha gondolod, akkor tudnék segíteni, csak előbb meg kéne néznem a jegyzetemet hozzá, az meg albiban van. Ha van kedved gépeld be, amit írtál, és küldd el egy e-mailben a rendszeren keresztül, aztán együtt kitaláljuk, hogyan kéne lerövidíteni.

Amúgy ne haragudj, ha megbántottalak, csak nagyon idegesít, hogy 90%-ban képetelenek olvasni legalább néhány kötelezőt. Magyar szakra járok, ezért nekem alap, hogy mindent olvasok. Ha kell segítség, akkor tényleg nagyon szívesen, csak írj.


Utolsó voltam

2008. okt. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
ha a tanárodnak nem felel meg a 16 mondat, csak a 10,akkor hülye.(bocsi)a tanároknak az az érdekük h.elolvasd a könyveket és megértsd a lényegetm, mondanivalót...elemezni tudd...ha neked ez 16 mondatban igéynesen sikerült,akkor nem mondhatja azt h.jajj hát ez 6 mondattal több lett..akkor teljesen hozzá nem értő a tanárod...tényleg bocs h.látatlanban ítélkezem de sztem logikátlan amit követel tőletek..
2008. okt. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi midnenkinek, sztem jó lesz ez így is. Végülis nem neki kell magtanulni ezt magunknak írjuk. Köszönöm a lentről másodiknak, hogy ennyit akar fáradni egy tök ismeretneért:) nagyon rendes tőled, de köszi megoldom:)
2008. okt. 5. 11:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!