Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » A Légy jó mindhalálig c....

A Légy jó mindhalálig c. olvasmány a kötelező ebben a tanévben. Már neki kezdtem, több mint a felénél tarok. Pls? Ezek a kérdések.

Figyelt kérdés

A Légy jó mindhalálig c. olvasmány a kötelező ebben a tanévben. Már neki kezdtem, több mint a felénél tarok. De szeretném ha segítenétek. Pls...

Ezek a kérdések:

1. Ki az osztályfőnöke Nyilasnak?

2. Ki mondta: "Ellopták a késemet!"

3. Mi volt Orczy keresztneve?

4. Kit tanított hetente kétszer?

5. Hol lakott Misi elsőben?

6. Kire mondta Misi hogy "lump"?

7. Ki üzeni kinek: "Sehogyse szívesen vagy szívesen sehogyse"?

8. Kit látott Misi a vasútállomáson?

9. Kik a lutristák? Mi a céljuk?

10. Ki vette fel a lutri nyereményt?

11. Hányszor hívták Misist az igazgatóiba?

12. Mi történik Misivel a tornaórán?

13. Hogy derül ki a lutrival kapcsolatos igazság?

14. Mire akarja tanítani az emberiséget Misi?


Előre is nagyon szépen köszönöm a segítséget! :)



2016. nov. 2. 11:14
 1/10 acelsziv ***** válasza:
34%
Ha már a felénél jársz, akkor a kérdések zömére tudod a választ. A maradékra megkapod, ha a másik felét is elolvastad.
2016. nov. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ha nem szeretnél segíteni, inkább görgess tovább és ne is pazarold az időd felesleges komment írásra. :) ;)
2016. nov. 3. 09:50
 3/10 acelsziv ***** válasza:
34%
Te meg ne hazudozz itt össze vissza, hogy már a felét elolvastad. Vagy nagyon hülye vagy és fingod nincs arról, amit olvasol...
2016. nov. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Nekünk is ez a háziolvasmány!Segítek megválaszolni pár kérdést, de azt ne várd h helyetted írjuk meg a válaszokat.Ha tényleg olvastad a könyvet akkor nagyon figyelmetlenül.

Amúgy nekünk teljesen más kérdések vannak amik szerintem nehezebbek.

2. Böszörményi, 4.Doroghy Sanyika 5.Törökéknél 6.Töröki János 7.Doroghy Bella Török Jánosnak 8.Doroghy Bella Török János 10. Török János 11. 3x

Remélem segítettem.

2016. nov. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. nov. 6. 13:22
 6/10 A kérdező kommentje:

Kedves 1-es és 3-as válaszoló! Nem tudom minek pocsékoljátok rám a drága időtöket! De nagyon szépen köszönöm hogy ilyen segítőkészek vagytok! Rosszindulat nélkül, remélem hogy ti is ilyen segítséget fogtok kapni ha nektek lesz szükségetek rá!

Ui.: A parasztok teremnek az intelligens emberek születnek! ;)

2016. nov. 6. 13:55
 7/10 acelsziv ***** válasza:
38%
És te hol teremtél balf a sz?
2016. nov. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Drágám, ott ahol például te is! És a többi hozzád hasonló. :)
2016. nov. 6. 15:54
 9/10 A kérdező kommentje:
Bocsi félreolvastam, és lehet ezzel fogsz "visszavágni". De én legalább nem küldök kérdésekhez, olyan válaszokat mint te.
2016. nov. 6. 15:57
 10/10 A kérdező kommentje:
Ha szeretnél még írni, inkább privátba, légyszi! Mert ez nem a kérdéshez tartozik. Köszi!
2016. nov. 6. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!