Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » 8. osztályos lány vagyok. Fel...

8. osztályos lány vagyok. Fel vennék Győrbe a Lukácsba?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 8.osztályos lány vagyok. Szeretem az autókat és azon gondolkodtam hogy Győrbe a Lukács Sándor közép iskolába szeretnék menni. Az autó fényező szakra. A kérdésem az lenne mivel lány vagyok felvennének? Segitsetek létszíves.

13/L



#Győr Lukács Sándor #Autó fényező
2016. nov. 4. 06:58
 1/5 pappgr válasza:
100%
Szerintem ez a kérdés eltévedt a neki szánt topic-ból. Egyébként persze miért ne vennének fel? Ez nem a középkor, egyenjogúság van. Csak a tanulmányi eredmények számítanak.
2016. nov. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2016. nov. 4. 11:46
 3/5 anonim válasza:
60%

Ne menj a Lukacsba, hidd el nem lányoknak való :D

Amugy pedig oda bárkit felvesznek szinte tehát nem kell aggódni. :)

2016. nov. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De miért ne? Tényleg szekalni fognak?
2016. nov. 13. 07:26
 5/5 Zanerin válasza:

Szia. Én lukácsos vagyok igazából tényleg tanulmányi eredménytől függ nem nézik hogy fiu vagy lány vagy.

Nos az hogy tényleg szekálni fognak vagy sem erre csak anyit tudok írni hogy nem szokások hiszen azzal együtt fegyelmi elé viszik a gyereket. Szerintem nem döntenél rosszul vele. Ajánlani tudok itt tényleg megtanulod azt amit megkövetelnek. De ha komolyabbam érdekel a dolog akkor vedd fel velem a kapcsolatot privibe és ott több kerdesedre is választ tudok adni ha esetleg van :)

2016. nov. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!