Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Ki mondta? Tallérossy Zebulon...

Ki mondta? Tallérossy Zebulon vagy Rideghváry Bence? (Kőszívű)

Figyelt kérdés

1. Asszonyom, emlékezzek ön ez órában mondott szavaimra. Ez az út elvezet egy magaslatra: annak a magaslatnak a neve "verpad"


2. No, látod. Kedves tugagalambom, ez a magas politika, ha az öt leányom vőlegénye mind a magyar táborban szolgál...


3. Olyan sírást csinálunk Magyarországon ,hogy három nemzedék nem fogja elfelejteni és divat lesznek a gyaszruha viselese azon földön tíz esztendeig! Én gyűlölöm a hazamat!


Köszönöm szépen minden kedves emberek aki bármelyikét is megmondja! Sajnálok de végso esetben fordulok hozzátok!


2016. nov. 5. 15:41
 1/3 chtt ***** válasza:

Ha nem akarod a MEK-en keresgélni, gugli :)


1/ [link] - első találat, utolsó mondat

2/ [link] (1. találat)

3/ [link] -- itt feljebb kell tekerni kicsit az idézethez képest, de ha stílust nézed, akkor a második kilóg :)

2016. nov. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Sajnálok de végso esetben fordulok hozzátok!"


Persze. Az első az lett volna, ha elolvasod. De tudom nem volt petróleum a lámpátokban, nem égethetted a gyertyát, és napok óta nem eszel.

2016. nov. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Elolvastam. Négy fejezetet adtak ki, s nem volt abban, amit kiadtak... Első kommentelo, köszönöm a segítséget!! ☺
2016. nov. 6. 01:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!