Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Kémikusok, kérhetnék egy kis...

Ákos13 kérdése:

Kémikusok, kérhetnék egy kis segítséget?

Figyelt kérdés

Az alábbi beadandót kell elkészítenem, de nem vagyok 100%-ig biztos a megoldásaimban. Valaki meg tudná nekem oldani a feladatokat, hogy tudjam magam ellenőrizni?


[link]


NEM kell az összeset: az I. feladatcsoportból a 3-ast, a II.-ból az 1-est, a III.-ból a 2-est, a IV.-ből az 1-est, az V.-ből pedig a 3-ast.



2016. nov. 5. 15:57
 1/3 Silber ***** válasza:
Naccerű. Neked mik a megoldásaid?
2016. nov. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Össze-vissza írtam mindenféle lapokra, de kiírom egy helyre az összeset, és lefényképezem. Ha meg tudod mondani majd, hogy melyik rossz, és mit kellene javítani, nekem úgy is jó. Viszont az első feladatot meg tudnád nekem csinálni? Az nem nagyon megy. Kb. csak ötleteim vannak, de mindegyikre három is.
2016. nov. 5. 18:18
 3/3 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


[link]

[link]

[link]


[link]


Ezeken a képeken vannak a megoldásaim. Kivéve a szék konformációs, az biztosan megy, meg az 1-es, az meg nagyon nem megy.

2016. nov. 5. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!