Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Egy prezentációt érdekessé tenni?

Egy prezentációt érdekessé tenni?

Figyelt kérdés

Hogy lehetne egy országról készült prezentációt érdekesebbé, élvezhetőbbé tenni?!

SOS



2016. nov. 12. 20:39
 1/2 anonim válasza:
100%

Vicces képekkel

Vicces hangokkal

Az adott országhoz kapcsolódó vicces celeb fotokkal ami az erkölcsi kereteken belül még elfér.

Meg ANIMÁLD meg

A szöveg pedig ne legyen túl hosszú és száraz

2016. nov. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy mire készül, de nem kell humorshowt rendezni.


Tegyél be érdekességeket az adott országból, járj utána a témának, milyen, egyébként kevésbé ismert nevezetessége, különlegessége van. Ne csak egy oldalára fókuszálj az országnak. (Pl. ha az a feladat, hogy készíts Indiáról egy prezentációt, akkor ne csak a Tádzs Mahalról beszélj, meg ne csak művészeti értékekről, említsd meg a népcsoportokat, vallási csoportokat (és akkor itt lehet szép képeket, meg vallási szemléletet mutatni a buddhizmusról, hinduizmusról, meg egyebek is vannak bőven). Lótusz, domborzat, Gangesz, Himalája (hegymászók, legendák, stb.), ruházat (pl. mshogy öltözködnek az emberek, az esküvő tudom, hogy eleve más), kaják, ünnepek (pl. Holi szerintem látványos), milyenek a munkakörülmények, lakhatás, stb. ... most csak esetleges kulcsszavakat soroltam fel, nem vagyok otthon a témában.


És a szép képek, ill. a lehető legkevesebb szöveg is számít.

2016. nov. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!