Valaki tud 7. osztalyos fizika megoldokulcsot adni munkafuzethez?

Figyelt kérdés
sziasztok! van 10 oldal szorgalmi fizikabol amire otost lehet kapni es ellegge kene!Idom sajna nagyon keves es nem tudom ezert ezt a sokat kitolteni ha valaki tud segiteni vagy megoldokulcsot adni hozza azt nagyon nagyon megkosszonnem!Azert nincs idom mert most irom a felvetelit es arra kell gyakorolnom meg hat amugy sincsen es tudod nem vagyok 7. es csak meg nem fejesztuk be tavaj de mindegy nem ez a lenyeg hanem h nagyon kene megoldas hozza de nem talaltam az interneten sehol! Ha valakinek mar ki van toltve es emailen(tapaiaron2003@gmail.com) eltudja kuldeni azt nagyon megkosszonem! AZ FONTOS MERT MEG NEM MONDTAM HOGY OFI KISERLETI TANKONYV MUNKAFUZET KENE! VALASZOKAT ELORE IS NAGYON SZEPEN KOSZI!!!

2016. nov. 16. 15:26
 1/2 anonim ***** válasza:
40%
szánalmas:) nem fogsz kapni senkitől.. ha ötöst akarsz, dolgozz meg érte
2016. nov. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Tom Benko ***** válasza:
Remélem, senki. Dolgozz meg a jó jegyért!
2016. nov. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!