Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Félévi olvasás felmérés ált....

Félévi olvasás felmérés ált. Isk.1. osztályában milyen feladatokból áll?

Figyelt kérdés
Neten ugyan van pár feladat (pl. húzd alá amit a képen látsz, kösd össze a szavakat a képekkel, pótold a hiányzó betűket), de azért jó lenne tudni, hogy van-e egy kötelezően előírt szint, amit el kell érni, vannak-e típusfeladatok. A tanár fogadóórán azt mondta hogy a gyerek mindent tud, közben az értékelésben az olvasás csak "megfelelt" Szerintem sürgősen gyakorolnia kellene.

2016. nov. 23. 12:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg békén kéne hagyni szegény gyereket. :( N32
2016. nov. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Persze hagyjuk békén szegényt és majd 4. év végén amikor jegyek is lesznek, derül ki, hogy nem tud semmit. Sok szülő jár így, gratulálok is hozzá nekik, majd állhat is sorba a gyerek a közmunkáért.
2016. nov. 27. 15:05
 3/5 anonim ***** válasza:
És még többen hagyják ott ezt a remek közoktatást, ahol egy 6 (!!!) éves gyereket terrorizálnak, nyomasztanak és megbélyegeznek. Én is gratulálok annak, aki marad. Mehetnek pszichológushoz!
2016. nov. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Érdekes az utolsó hozzászólás, de nem értek vele egyet, mivel a magánoktatás sem jobb, az iskolának nem érdeke, hogy a gyereked végezzen, az az érdeke, hogy a 8 éves ált. isk-t 10 év alatt járja ki a havi 90-150 ezer forintért. Főleg a kéttannyelvű iskolákra jellemző ez a tendencia,a többi magániskolában rém alacsony a színvonal. Egyébként nem ez volt a kérdés!!!!!!!!!!!!!
2016. dec. 10. 20:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne neveljél már bele pls teljesítménykényszert a gyerekbe, később szét fogja stresszelni miattad az agyát, otthon a szobában fog gubbasztani, nem fog enni, és a könyv fölött fog elaludni. A megfelelt az szerintem tökéletesen jó. Fogadd már el, hogy a gyereked nem istencsászár, hanem csak egy kisgyerek, aki nem mindenható, és könyörgöm, ne vetítsd rá ki, hogy neked anno nem sikerült a legjobbnak lenned. Fogadd el őt úgy, ahogy van. Amúgy remélem, hogy ez kamukérdés. Különben meg részvétem a gyerekednek. Nem is szereted őt, ha csak akkor fogadod őt el, hogyha 150%-osan teljesít, ami amúgy matematikailag lehetetlen. Nem jön ki.
2016. dec. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!