Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Milyen ismeretek szuksegesek...

Milyen ismeretek szuksegesek ehhez a valosegszinusegszamitashoz?

Figyelt kérdés
Azt szeretnem kiszamolni hogy szoval azt hogy lady gaga fizeteset osszevetjuk egy atlagos magyar fizetessel majd elosztjuk ez meg is van kb4900x tobbet keres gaga na es most jon a lenyeg ehhez kepest mennyi az esely arra hogy a ruletten hany szin jon fel egymas utan hany piros szoval a valoszinusegeket kell osszehasonlitani valaki segit?
2016. dec. 10. 14:59
 1/5 A kérdező kommentje:
Elirtam gaga 49500szor tobbet keres
2016. dec. 10. 15:02
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi?
2016. dec. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Haggyuk tul okos vagyok
2016. dec. 10. 16:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Adataid alapján 360 ezer forint az átlagfizetés, szerintem elírtad a magyart is.
2016. dec. 11. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Lehet kicsit tuloztam de 200E-t adtam a magyarnak havonta gaga 33millio dollar egy evben de akkoris rosszul szamoltam v.mit.... mindegy az esely allitolag annyi mintha 10szer piros jonne szoval tuti elrontottam valamit mert 20is siman kijon egy ruletten
2016. dec. 11. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!