Valaki segít a kémiában?

Figyelt kérdés

Bukásra állok de ha most megírok 1 dogát 3 asra akkor 2 es vagyok tanar elarulta a kérdéseket szóval help pls.

1. kérdés: Mik vannak a periódusos rendszerben?

2. A klór fém?

3. Melyik elem rendszáma 18?

4. Mit tudsz a 18 as rendszámú elemről?

5. Hol fordul elő?

6. Melyik a legkisebb moláris tömegű gáz?

+1 A víz poláris oldószer? Ha igen miért, ha nem miért nem?


PLS HELP!!!!!!!!!



#HLEPPPPPPPPPPPPP
2016. dec. 20. 22:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezek basszus annyira könnyűek, ha nem tudod könyvből vagy netről megírni, akkor meg is érdemled a bukást.
2016. dec. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1. elemek

2. nem, halogénelem

3. argon

4. nemesgáz, színtelen, szagtalan

5. légkörben

6. hidrogén

7. igen

2016. dec. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy teljes mértékben igazat adok az első válaszolónak, ezt a tankönyvből vagy a netről 5 perc alatt ki tudtad volna keresni.
2016. dec. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem el kéne hagyni azt a hagyományt, hogy valaki kiteszi a háziját, és tételesen megoldjuk neki. Ha nagyon nem érted, kérj segítséget, de ez így tényleg annyira egyszerű, mint összeadni, sőt, egyszerűbb, mert beütöd a gugliba. Bocsi kérdező, kívánom, hogy jól sikerüljön a dogád, az elején engem sem érdekelt a kémia, és azt hittem, hogy valami olyan dolog, amihez buta vagyok és kész, de komolyan, ha tizenöt percet rászánsz, nem csak szóról-szóra kikeresheted ezeket az interneten, de kétszer megtanulhatod az idevezető anyagot is. Egyébként, még ha nem is vagy túl pro kémiából, és nem szeretnél foglalkozni vele, akkor is hasznos, ha szinten tartod magadat minimálisan, hogy legalább azt megértsd, amiről órán szó van. Egyrészt, mert gondolom nem akarsz minden félévben majdnem megbukni, és nem lehet biztosra menni abban, hogy a tanár elárulja majd a kérdéseket, másrészt, mert rengeteg mindenre jó az életben.
2016. dec. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek 5 ös lett a dogám és mostmár értem.
2016. dec. 21. 19:41
 6/6 anonim ***** válasza:
A klór hogy lenne fém
2017. jan. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!