Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Tartuffe modern fogalmazás....

Tartuffe modern fogalmazás. Ötletek?

Figyelt kérdés
Fogalmazást kell írni a Tartuffe egyik részletéről modern változatban. Én a híres asztalos jelenetre gondoltam, de fogalmam sincs, hogy kezdjek hozzá, hogy tudnám átírni hétköznapibbá. Esetleg valakinek van valami ötlete hozzá? Előre is köszönöm szépen a válaszokat! :)

2016. dec. 28. 20:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Én arra gondolok, hogy átírhatnád ilyen "vagánycsávós" szövegekre valahogy esetleg, vagy mondjuk egy asztal lehetne egy óriási tablet, meg nem tom, az -e az a hörcsögös, lehetne valami hálóvetőjük, amivel el akarnák kapni, és mondjuk pl esetleg lehetne, hogy a hörit véletlenül felgyorsították, akár biológiaórán, vagy nem tudom, és akkor ilyen hiperszuper-gyors lett, esetleg tudott már teleportálni is, eleinte még nem tudta irányítani az új képességét, de a végére már kitapasztalta, és már a karnisra is ráteleportált. Meg mondjuk az asztalnál a székek lehetnének olyan mágnesesek, hogy lebeg, kifejlesztettek valami olyan ágyat már, ami lebeg, esetleg lehetne a hörinek olyan légdeszkája, és mondjuk lehetne szuperintelligens, és tudhatna beszélni, és mondjuk pl bőrdzsekit viselne, és viccesen beszólogatna az embereknek, vagy dzsetpekkje lenne, ilyen sugárhajtású táska, és akkor nem is magát a hörcsögöt hajkurásznák, hanem a távirányítót keresnék eszeveszetten, valaki meg tartana valami ponyvát, hogy puhára essen a höri, vagy esetleg a többiek is repkednének utána. Amúgy nem tom, ez-e az, de amennyi rémlett, abból ezt hoztam most ki:) Esetleg lehetne, hogy berepül valahová, és ott ilyen üvegfal fölmegy kétoldalról, és végül úgy cserkészik be, aztán kiszedik onnan.
2016. dec. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!