Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Matek 11-es anyag témakörei?

Matek 11-es anyag témakörei?

Figyelt kérdés

:SSSSS Valaki segítsen!

Estire járok, lusta disznó voltam bejárni normálisan, hétfőn matek dogát írunk a 11.-es anyag második feléből, de még a témaköröket se tudom, csak kettőt.

Valaki leírná?

Sokat segítene ha az egész évest is leírná valaki, mert az előző dogát meg se írtam. A 11-es anyagból se kép se hang, májusban meg érettségi. Mit csináljak? Van esélyem még? Köszönöm.


2017. jan. 4. 22:15
 1/10 A kérdező kommentje:
Ahogy látom van benne koordináta geometria, elég sok, ez az egyetlen anyag amihez még hozzá se tudok kezdeni tényleg semmit se tudok belőle. Így most meg kell tanulnom a 9-10-es koordináta geometriát különben nem fogom érteni?
2017. jan. 4. 22:20
 2/10 anonim ***** válasza:
2017. jan. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Alapvetően (szerintem) a 11. osztály a legkeményebb, szóval pont a legrosszabbkor pihentél matekból.

9-10. osztályban vajmi kevés koordináta-geometria van, a függvények inkább a fajsúlyosak.


Függvénytáblát használhattok? Az a barátod lesz, ha igen.

Az alapfeladatokat mindenképpen tessék megnézni, előkapni a tavalyi könyvet, gyakorolni, gyakorolni, gyakorolni...

2017. jan. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Van esélyem, hogy átmenjek érettségin?
2017. jan. 4. 23:37
 5/10 A kérdező kommentje:
Vagy ez a 4 hónap már kevés?
2017. jan. 4. 23:37
 6/10 A kérdező kommentje:

Használhatunk, de ha azt se tudom mit látok magam előtt, akkor semmit se érek vele. :(

Mondjuk pótvizsgán függvénytáblázattal mentem át, ha az nincs akkor tényleg bukok... kb. ennyi a tudásom.

2017. jan. 4. 23:42
 7/10 anonim ***** válasza:

Ezt mi honnan tudjuk? Nem ismerünk téged. Az tény, hogy ha nem ülsz neki hozzá becsülettel, akkor nagyon keserves lesz, gondolom te sem szeretnél később végezni, vagy szóbelizni matekból...

Magántanárt tudom javasolni, ha nincs meg a kellő önszorgalom.

2017. jan. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Tehát 4 hónap alatt még van esély hogy ne szóbelizzek?

Igazából fogalmam sincs, én nem látom át mennyi mindent és MIT kell tudni, ez a probléma, így fogalmam sincs.

2017. jan. 5. 05:57
 9/10 anonim ***** válasza:
Tehát így, ismeretlenül nem tudjuk neked megmondani az esélyeidet...
2017. jan. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem igaz hogy nem érted a kérdésemet! 4 hónap tanulás elegendő a ketteshez ha tegyük fel az illető semmit vagy csak minimálisat tud a 4 éves anyagból?
2017. jan. 5. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!