Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Adnátok ötleteket hogy egy...

Adnátok ötleteket hogy egy fogalmazásba mit írjak?

Figyelt kérdés
Az a cím hogy A kor, amelyben szívesen élnék. 10-12 mondat kéne róla! Tudom hogy ezt nem lehetne így hogy mas mondja, de nekem a mai nap után nincs ihletem! Köszi előre

2017. jan. 18. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Hogyhogy nincs semmi ihleted? Ne mondd már, hogy semmi elképzelésed nincs. Ilyen NEM létezik, ez csak lustaság!
2017. jan. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
3 TZ, 2 kisTZ, 4 doga, + 3,5óra magánóra után te is fáradt lennél! De amúgy azaz ötletem hogy ilyen népi kor, néphagyományok stb. Akinek ehhez vannak öteleti azokat várom!
2017. jan. 18. 19:32
 3/4 anonim ***** válasza:

először is melyik korban élnél szívesen?


mert hogy ha most mi mondunk valamit te meg egy másikban élnél szívesen akkor két külön malomban fogunk őrölni

2017. jan. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
HT olyan korban ahol a néphagyományo , népi dolgok élnek
2017. jan. 18. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!