Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Matek: Mi az az F1 és F2 és...

Matek: Mi az az F1 és F2 és hogy lehet kiszámolni?

Figyelt kérdés

2017. febr. 18. 14:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Milyen témakör? Milyen feladat kapcsán került ez szóba? Hasraütésszerűen bármit bárhogy el lehet nevezni.
2017. febr. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem tudtam :'D.

Háromszögnek a pontjai meg voltak adva vektor koordinátákkal, és abból kellett az oldalait kiszámolni, aztán a kerületet, területet, plusz van ez az F1 F2, de nem tudom mire vélni.

2017. febr. 18. 17:30
 3/6 anonim válasza:
Talán az oldalfelezők koordinátái lehetnek.
2017. febr. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A konkrét feladatot le tudod írni? Vagy lefényképezni a füzetedből ezt a részt?
2017. febr. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Lehet. De hogy jönnek ezek ki? :S

Ilyen felezőpont kiszámítást csináltunk már. ezért sejtettem, hogy ez is hasonló lesz, de amit tanultunk, az olyan volt, hogy pl "FAB", tehát az AB oldal felezőpontját kellett kiszámolni. De hogy két F valami... gőzöm sincs, hülye vagyok hozzá.

2017. febr. 18. 17:53
 6/6 anonim ***** válasza:

És ezek az F1 és F2 dolgok koordináták vagy vektorok?

Tényleg az lenne a legjobb, ha a konkrét példát be tudnád ide másolni, mert így csak tapogatózunk a sötétben. Egy példán végigvezetve frankón el tudnánk magyarázni.

2017. febr. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!