Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Angol hazi valaki segítsen!...

Angol hazi valaki segítsen! Hogyan írjam a levelet meg mit írjak bele?

Figyelt kérdés
Oxford English Plus 3, 6. Lecke. Levelet kell írni a városi tanacsnak mert beakarjak zárni a helyi parkot autopálya építés miatt. Valaki aki ért ehhez írna nekem egy ilyen sablon szöveget akár magyarul (szoval mit forditsak angolra) vahy angolul, pls. Vagy akinek volt ez feladat már, el tudna küldeni? Nagyon fontos lenne

2017. febr. 19. 21:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Megszólítás


Leírod, honnan értesültél a hírről.


Leírod, hogy miért lenne ez rossz ötlet.

Zaj, környezetszennyezés, bla, bla


Kérés, hogy gondolják újra az ügyet, mert különben kiirtod őket.


Aláírás

2017. febr. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm ez is már haladás :). Csakhát nem éetek nagyon az ilyen szövegekhez higy mégis MIT írjak :c fogalmazas stb...
2017. febr. 19. 21:35
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem fogja helyetted más megírni a házi feladatodat, mert abból nem tanulsz semmit, csak lemásolnád...
2017. febr. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem lemásolni akarom de ez a tema nekem nagyon nem megy >.<

Fogalmazaoskba sztorikat stb tök jol tudom írni... de ilyenekeet

2017. febr. 19. 23:45
 5/6 anonim ***** válasza:
Gondolj akkor rá úgy mint egy sztorira. Éld bele magad egy nyugdíjas aggódó állampolgár szerepébe és gondold ki hogy ő miket írna.
2017. febr. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :3
2017. febr. 20. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!