Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Miért ciki mostanság jó...

Miért ciki mostanság jó tanulónak lenni?

Figyelt kérdés

2017. febr. 19. 21:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom hova jársz, de nekem általános iskolában és gimnáziumban sem volt ciki jó tanulónak lenni.


Gondolom irigyek a lusta gyerekek vagy nemtudom..

2017. febr. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem mndenhol az.
2017. febr. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem volt ciki. Max vannak azok az emberek, akik szerint kitűnő csak magolással lehetsz, amíg az "igazi zseni" nem hódol be az oktatási rendszernek, és "igazi zseni" alatt általában magukra gondolnak. :D
2017. febr. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nálunk nem ciki:) 8.osztály
2017. febr. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%
Nálunk az ciki, ha valakinek 4,5 alatt van az átlaga. Az már ki van közösítve. Így nem csoda, hogy a mi osztályunk a legjobb átlagú az iskolában. (félévkor 4,4 lett az osztályátlag)
2017. febr. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem mindenhol ciki, de ha valakit az osztálytársai azért csúfolnak vagy cikiznek mert kitűnő vagy jó tanuló, azok éretlenek szerintem, mert még nem tudják felfogni a tanulás értelmét, fontosságát.
2017. febr. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!