Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Adnátok tanácsot? Bevezetést...

Adnátok tanácsot? Bevezetést kell írni?

Figyelt kérdés
A fogalmazás témája az iskolai egyenruha viselése, és én mellette tartom álláspontom.

2017. márc. 23. 17:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Én úgy vezetném be, hogy az első bekezdésben leírnám, hogy sok helyen viselnek egyenruhát, ami nem vita tárgya, mert mindenhol így van (pl. rendvédelmi szervek), viszont vannak olyan helyek, ahol ez kérdéses vagy nagy eltérések lehetnek, ilyen az iskola.
2017. márc. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pl: Amikor azt a feladatot kaptam, hogy írjak egy fogalmazást az iskolai egyenruha viseléséről, mindjárt a mi iskolánk egyenruhája jutott az eszembe. Lehetne szebb, is csinosabb is, de nekem így tetszik...sok sikert...
2017. márc. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!