Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Németre kell egy plakátot...

Németre kell egy plakátot csinálnom németül Frankfurt am Mainról. Miket írjak bele ami nem unalmas, de van tartalma és úgy minden amit egy városról érdemes tudni? Kedden kell beadnom!

Figyelt kérdés

-híres emberek akik ott születtek vagy éltek

-miről híres a város

-főbb nevezetességei

-lakossága területe

-elhelyezkedése...

Miket lehet még?



2017. ápr. 9. 21:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Vedd a fáradtságot és gúglizz rá a város oldalára, mindent megtalálsz, ráadásul németül.
2017. ápr. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia! Az általad leírtak illetve...

Eurotower...!!! Euro "központja". Römer...

Kisváros...:)

Tudom,csak "nekünk" újdonság de a reptéri automatizált vasút is egészen élvezetes tud lenni...:)

2017. ápr. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

...apropó... Franfurter kolbász!!!(virsli)annak igazi hústartalma...!

A vasútállomáson a legjobb a csarnok jobb vége felé...:)))

2017. ápr. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Úgy tudom a világháborúban eléggé le lett bombázva -
2017. ápr. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ismert ember, aki ott született:

Goethe

2017. ápr. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
kedves első már mindent megnéztem és nem is vártam el hogy helyettem csináljátok meg!!! csak annyit kértem hogy az általam felsoroltakon kívül ami még van e valami ami nem jutott nekem eszembe... hidd el a napom felét olvasással töltöttem
2017. ápr. 9. 22:26
 7/7 A kérdező kommentje:
Többiek nektek köszönöm. A közlekedés jó ötlet, meg olyat is próbálok keresni hogy minek a központja (pl: bankok mezőgazdaság...) arról is lehet egy kicsit írni. Akkor még a repteréről is lehet legalább 1 mondatot írni.
2017. ápr. 9. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!