Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Van itt valaki aki nagyon jó...

Van itt valaki aki nagyon jó angolból, és segítene nekem?

Figyelt kérdés

Le kéne fordítanom 10 mondatot, szenvedő alakban, és azt sem tudom hogy kezdjek neki. :( Lenne valaki aki lefordítaná nekem? Szívesen fogadok minden segítséget. Nagyon hálás lennék :)


Itt van a 10 mondat:

1.Milyen gyakran etetik az állatokat a tanyán?

2.Ezeket a leveleket ma postázni kell.

3.A fegyvert eltüntették, mielőtt a rendőrség megérkezett.

4.A nyertesek nevét holnap fogják bejelenteni.

5.Majd megmutatják neked,hogyan kell bánni a mérgeskígyókkal.

6.Nem mondták, hogy hozz magaddal edzőcipőt?

7.Kérjük a turistákat, hogy ne fényképezzenek a múzeumban!

8.Miért bocsátották el Pétert a munkahelyéről?

9.Sokba kerül elkészíttetni a meghívókat?

10.A múlt héten megjavíttattam az órát.


Ezek lennének... halvány lila gőzöm sincs hogy kéne hozzá kezdjek.



2017. ápr. 10. 20:35
 1/3 chtt ***** válasza:

Nekem valszeg mégsem leszel hálás, mert az én "segítségem" abból áll, hogy kb. kizárt, hogy feladjanak egy ilyen leckét anélkül, hogy ne tanítanák meg a szenvedőt, ne írnátok millió s egy példát rá.


Gyorstalpaló - a cselekvő mondat tárgyából lesz a szenvedő mondat alanya - utána jön a létige megfelelő alakja (valamelyik jelen, múlt, jövő) és az ige harmadik alakja, majd a sallangok


Milyen gyakran etetik az állatokat a tanyán? > Milyen gyakran vannak etetve az állatok a tanyán?

How often do they feed the anilmals on the farm?

How often are the animals fed on the farm?


Ennek mintájára keresd meg a tárgyakat, csinálj belőlük alanyt, és hajrá -- szerintem többen is vagyunk, akik szívesen javítjuk a megoldásaidat, ha valahol eltévesztetted.

2017. ápr. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Akkor a második az az lenne hogy?

These letters must be posted today.


Vagy mi? :D Tényleg nem vágom, pedig jó vagyok angolból :D

2017. ápr. 10. 21:34
 3/3 Arp Du ***** válasza:
100%

Igen, esetleg:

These letters have to be posted today.

2017. ápr. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!