Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Ma az iskolában nem volt házi...

Ma az iskolában nem volt házi feladatom, a tanárnak nem szóltam róla és megtalálta. Ez rosszul fog most kisülni?

Figyelt kérdés

2017. máj. 18. 21:50
 1/8 A kérdező kommentje:
Leírom ide nektek kommentben hogy pontosan tudjátok miről is van szó. Na szóval az történt hogy nem volt kész a házifeladatom! A tanár úrnak nem jelentettem be hogy nincs kész és erre ő megtalálta a házifeladathiányt! Azt mondta hogy ezért beír most nekem 2db 1-est mert nem szóltam! Lehet ebből valami gáz? Főleg hogy már itt az évvége?
2017. máj. 18. 21:58
 2/8 anonim ***** válasza:
Mit talált meg? Azt, ami nem is volt? :D
2017. máj. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát nyilván lehúzza az átlagodat...
2017. máj. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A házifeladathiányt találta meg hogy nem szóltam!
2017. máj. 18. 22:00
 5/8 A kérdező kommentje:
De tényleg nem kioktatást kértem hanem azt hogy írjátok le ebből milyen következmény lesz?
2017. máj. 18. 22:03
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy beírja az egyest, de ha jófej, akkor minimum lehetőséget fog adni, hogy kijavítsd. Összességében nem fog összedőlni a világ, nyugi. :)
2017. máj. 19. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"Azt mondta hogy ezért beír most nekem 2db 1-est"


Ez maga a következmény. Mit szeretnél még tudni?

2017. máj. 19. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk németen az van, ha óra elején jelzed, hogy nincs itt vmi cucc akkor egy minuszka, ha pedig a tanár elkap óra közbe vagy észreveszi hogy nem szóltál vmiről akkor karó...
2017. máj. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!