Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Nincs ötletem, valami tipp?

Nincs ötletem, valami tipp?

Figyelt kérdés

Fogalmazást kell írjak, úgy, hogy a következő szavak benne legyenek: suli, fa, asztal, alma, elefánt, karfiol, könyv, koponya.

Valaki tudna segíteni?.. fogalmam sincs mit írjak



2017. máj. 21. 16:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Hány oldalas legyen?
2017. máj. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nincs megszabva, olyan egy oldal körül
2017. máj. 21. 16:48
 3/9 Mojjo ***** válasza:

Kis kreativitás, fantázia és ennyi. Ha ezekkel nem vagy megáldva, max úgy tudnánk segíteni, ha megírnánk helyetted, ha meg rendelkel velük, te is meg tudod írni.


Annyit tudok javasolni, hogy lazíts, engedd szárnyalni a fantáziád, és hadd szóljon, legyen bármilyen vad a történet. Nekem egy totál elborult horrorsztori kezd körvonalazódni a fejemben most ezekre a szavakra :D

2017. máj. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
suli után a bolhapiacon voltam, láttam ott fát, asztalt, almát, elefántot, karfiolt, könyvet, koponyát.
2017. máj. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Jorck válasza:
100%
Afrikában nőttem fel! Szüleim biokertészek voltak, és már reggelenként sok gyümölcsöt szoktunk enni. Néha csak kimentem a prérire sétálgatni a suli előtt. Volt egy nagyobb fa a kertben ami jó árnyékot adott a nagy hőségben. Előfordult már olyan is mikor a semmiből csak úgy megjelent egy elefánt. Nem nagyon féltem tőle mert apám sámán volt, és midig a közelben volt a szent tárgy: egy nagy koponya. Néha körülötte táncolt; énekelt, ilyenkor nem is esett más jól csak egy kis jó ropogós karfiol. De emlékszem volt még egy kisebb könyv is amiből a recepteket, és altatómeséket olvasgattunk... ;)D
2017. máj. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 BexiSzJGBábel válasza:
100%

Tegnap suliba menet, egy fa mellet egy könyvet olvasó elefántot láttam.

Úgy gondoltam, hogy káprázik a szemem mert mire ismét odanéztem eltünt. És ez még csak a kezdet! Egész nap olyan furcsaságok történtek mint például: Biologia órán a csontváz koponyája folyton leeset az asztalra és azt mondta:

-Kérek karfiolt!

Aztán szünetben mikor egy fa alatt áltam egy alma esett a fejemre, pedig az egy tölgyfa. Egész nap ezeken a furcsaságokon törtrm a fejem.

Aztán megcsörrent az óra, én pedig felébredtem.

2017. máj. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítséget :)
2017. máj. 22. 21:25
 8/9 dq ***** válasza:

A karfiolok alma matere (azaz sulija) egy nagy elefánttetem. A tanterem a koponya, az asztalok fa helyett csontból, a könyvek papír helyett bőrből készültek.

Itt találkozott először karfiol András és karfiol Renáta levélhozás órán: egymás mellé ültek le, és egymástól kértek felszerelést, ugyanis egyikük sem hozott magával...

(Folytatás: karfiol ifjúsági sulis szerelmes történet. A szavak már el vannak lőve, a többi meg lényegtelen, írsz valamit)

2017. máj. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 dq ***** válasza:
Nincs ötletem, valami trip?
2017. máj. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!