Raktár terület kihasználtságos feladat?

[link]
2017. jún. 11. 15:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A)


• Egy „csík” mérete:

9 * (1,2 * 0,8) = 8,64 m²


• Egy sorban

8 „csík” van. (1 + 3*2 + 1)


• 2 sor van

Ez 2 * 8 = 16 csík


• Az elfoglalt terület

16 * 8,64 = 138,24 m²



B)


• A raktár egyik irányú mérete (a képen balról jobbra)

8 * 1,2 + 4 * 2,8 = 20,8 m


• A raktár másik irányú mérete (a képen fentről le)

9 * 0,8 + 3,5 + 9 * 0,8 = 17,9 m


• A raktár alapterülete

20,8 * 17,9 = 372,32 m²



C)


Az alapterületből elfoglalt rész aránya

(138,24 / 372,32) * 100 ≈ 37,13%


Az alapterület-kihasználtság 37,13%.

2017. jún. 11. 17:53
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Szia, Ricsi. :D
2017. jún. 11. 20:57
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Kovács Ricsi, Miskolc? :D
2017. jún. 12. 21:28