Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » és szörnyű haragra gerjedtem...

és szörnyű haragra gerjedtem Prométheusz ellen?

Figyelt kérdés
Ezzel a cimmel valaki tud nekem irni egy egy oldalas fogalmazast? Vag valaki roviden es en meg kiegeszitem

2017. szept. 7. 16:10
 1/3 A kérdező kommentje:
Zeusz szemszogebol
2017. szept. 7. 16:11
 2/3 anonim ***** válasza:
nem bonyolult képzeld el hogy Mindenható Isten vagy te uralsz minden más kisebb istent tiéd a föld és ég és minden élőlény erre apád(aki megakart enni ezért megölted) testvére lenyúlja tőled az egyik kiralyabb dolgodat amit csak te ismertél(tuzet) és oda adja az egyik alantas lénynek a földön csak mert fázik. Mivel büntetnél egy ilyen személyt mint prométeusz? sziklához kötnéd és örökké valóságig raküldenél egy sast h egye meg a máját és h még jobban kicsessz vele esténként ujra is növeszted mert az ő szenvedése okoz neked örömöt.Mivel azt az örömöt h az emberek szenvedését nézze elvette tőle. Ha nem vagy retardált kilehet hozni belőle egy oldalt érdekes téma bár az én tanárom adott volna fel ilyen feladatott rohadt petőfi születési dátuma helyett
2017. szept. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
4/4 uu koszii ebbol mar megleszek, isten vagy 🙏😂
2017. szept. 7. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!