Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki tud segíteni fogalmazás...

Valaki tud segíteni fogalmazással kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Valaki tud segíteni? Az a feladatom, hogy egy A4-es lapra fogalmazást írjak azzal a címmel, hogy "És szörnyű haragra gerjedtem Prométheusz ellen" , ha valaki elkezdené nekem a történetet, azt nagyon megköszönném,, mert onnan tudnám folytatni, de most így, hogy semmi ötletem nincs, így nem tudom elkezdeni sem, de ha valaki segítene nekem megírni az egészet, azért nagyon-nagyon hálás lennék 🙏🏽

2017. szept. 9. 10:57
 1/3 anonim ***** válasza:
ez a kérdés 2 napja volt kb itt a valasz kb: nem bonyolult képzeld el hogy Mindenható Isten vagy te uralsz minden más kisebb istent tiéd a föld és ég és minden élőlény erre apád(aki megakart enni ezért megölted) testvére lenyúlja tőled az egyik kiralyabb dolgodat amit csak te ismertél(tuzet) és oda adja az egyik alantas lénynek a földön csak mert fázik. Mivel büntetnél egy ilyen személyt mint prométeusz? sziklához kötnéd és örökké valóságig raküldenél egy sast h egye meg a máját és h még jobban kicsessz vele esténként ujra is növeszted mert az ő szenvedése okoz neked örömöt.Mivel azt az örömöt h az emberek szenvedését nézze elvette tőle. Ha nem vagy retardált kilehet hozni belőle egy oldalt érdekes téma bár az én tanárom adott volna fel ilyen feladatott rohadt petőfi születési dátuma helyett
2017. szept. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
#1 tudom, hogy volt mar ez a kerdes, azt is en irtam ki, csak ezzel az a baj, h hasonlo tortenet van kint wikipedian, ami "elvileg" megtortent
2017. szept. 9. 11:12
 3/3 anonim ***** válasza:

Nos ha nagyon eredeti akarsz lenni és nincs kikötve ,hogy kinek a szempontjából kell irni. irhatsz egy állat szempontjából is aki haragszik prometeusz mert hála neki az emberiség lett az uralkodó faja bolygón és kiirtotta az állat minden társát pl indai szélesszájú orrszarvú.

Ha megvan kötve h zeusz szemszögéből kell irni akkor sajnos nem sok ötletem van a fentin kivül

2017. szept. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!