Avoner kérdése:

Irodalom házifeladat?

Figyelt kérdés

Itt egy részlet: Mikor ezeket oly helyen írnám, azhová az papi fejedelmek és az ő császárok űztek, azért, hogy könyvet ne írnék és nyomtatnék, de azonba az Isten nódított, hogy semmit ne féljek, hanem írton írjak: érzettem, hogy azkor ezerszer lelkemben csendesb voltam, hogynem mint az békességes helyen. Mert úgy tetütt, mintha az Úr mindennap velem szólna és tanácskoznék, mint barátjával; és naponként nagy titkait kijelentgette és azoknak igaz ismeretire vitt, kiből úgy tetszett, hogy sem feleségemhöz, sem gyermekimhöz, sem cselédimhöz, sem barátimhoz, sem marháimhoz ingyen sem kívánkoztam, kiktül az tájba eltávoztam volt.

Irj eg 8-10 mondatos levelet a szerző nvében otthonmaradt feleségének



2017. szept. 15. 16:37
 1/2 anonim ***** válasza:
82%
Hajrá! A te házid.
2017. szept. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
77%
És basszus CSAK 8-10 mondat! Könyörgöm, ennyit csak ki tudsz nyogni magadból. Ma is írsz hármat, szombaton is, vasárnap is, ha ennyire nehéz számodra.
2017. szept. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!