Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki segítene lefordítani...

Valaki segítene lefordítani ezt a fogalmazást németre a nyaralással kapcsolatban?

Figyelt kérdés

A nyár első hetében Magyarországon voltam táborban, ami nagyon jól telt. Voltam Pécsen, Budapesten és Miskolcon is. Pécsen megnéztem a pécsi várat, múzeumokba és templomokba jártam. Budapesten voltam az Országházban,a Szent István bazilikában, a Terror Háza Múzeumban és a Citadellán. Miskolcon barlangfürdőben voltam. Sok új embert ismertem meg, akikkel nagyon jóban lettem.

Miután hazaértem sokat találkoztam a barátaimmal és voltam a nagymamámnál is. A nyár végén a szüleimmel Bulgáriában nyaraltunk.


Csak tavaly óta tanulok németet és nagyon hálás lennék ha valaki lefordítaná ezeket a mondatokat, előre is köszönöm.



2017. szept. 17. 13:42
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!