Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Ez így jó? (angol fogalmazás...

ZyxNoname kérdése:

Ez így jó? (angol fogalmazás nyaralásról)

Figyelt kérdés

I usually spend my holidays with my family. We usually go to the coast of the Balaton where we rent a small apartmant in Balatonlelle. We spend there two weeks every year. We went by car. We had a lot of swimming, sunbathing and sailing there.In the evenings we walked in the city and on the beach and bought gifts.The weather was hot and sunny, but sometimes it was cloudy. It was an enjoyable holiday.

De sajna ez kevés :(

Mit tudnék még hozzá írni/ Mit írnátok hozzá?



2017. szept. 19. 14:29
 1/8 anonim ***** válasza:

Lake Balaton

apartment

.

Miért mentél át múlt időbe? Ha átváltasz az idei nyaralásra, akkor beszúrhattad volna, hogy This year we went...

.

Egyébként jó. Mivel lehetne kiegészíteni?

One night I met a very hot girl...

2017. szept. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Még írhatnál arról, hogy hogy nézett ki az apartman, meg hogy miket ettetek. És mi van a nyár többi részével? Mit csináltál még a szünetben, nyaraltál-e nagyszülőknél, unokatestvéreknél, barátaiddal mit csináltál, voltál-e esetleg a városodban valami rendezvényen, otthon segítettél-e a szüleidnek házimunkában. Ilyesmiket :)
2017. szept. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nagyszüleim unokatesoim nincsenek és antiszociális életmodott élek ezért barátaim sincsenek akikkel lóghatnék😂...Azért írtam múlt ídőben mert ez volt a feladat . Nagyon mást nem csínáltam nyáron csak gépeztem és tévéztem meg elolvastam egy könyvet és ennyi. Tanár azt mondta hogy most elég annyit beleírni hogy mitom fagyiztál de nagyon nem az a feladat ezért azt hanyagolni kell :/
2017. szept. 19. 15:24
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor irj még arrol, hogy gépeztél, tvztél és könyvet olvastál. Ird le miröl szolt a könyv, vagy hogy mi érdekes volt a tvben. Hidd el ezek az angol fogalmazások nem arra mennek ki, hogy a tanár megismerje a nyári programjaidat, hanem hogy gyakorold az angolt és lássa milyen szinten állsz.
2017. szept. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

".In the evenings we walked in the city and on the beach. We bought some gifts."


Ez értelmesebb.

2017. szept. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

jó ez nekem most újra kell mert csak egy adott nyaralásról írhatsz nem az egész nyaradról és ehhez nemtok mit hozzá fűzni.. (az elejét kiegészítettem 1 mondtattal de ígyis csak 95 szó és a tanárnak 150 kell)

Vacations are the best time to relax and enjoy and I eagerly wait for my summer vacations every year. I usually spend my holidays with my family. We usually go to the coast of the Balaton where we rent a small apartmant in Balatonlelle. We spend there two weeks every year. We went by car. We had a lot of swimming, sunbathing and sailing there.In the evenings we walked in the city and on the beach and bought gifts.The weather was hot and sunny, but sometimes it was cloudy. It was an enjoyable holiday.

2017. szept. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ez a másik fiókom mert ebbe nemtok belépni
2017. szept. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Ezzel egészítettem még ki nem érdekel hogy lebasz a tanár hogy nem ez a feladat csak sztem rosz lett

Vacations are the best time to relax and enjoy and I eagerly wait for my summer vacations every year. I usually spend my holidays with my family. We usually go to the coast of the Balaton where we rent a small apartmant in Balatonlelle. We spend there two weeks every year. We went by car. We had a lot of swimming, sunbathing and sailing there. I read my favourite book on the beach. I like read to science fiction and fantasy, because I can travel to places in my mind where I can not go in reality. (For example I can 'travel' planets or villages from the Middle Ages.) I can get to know some characters that I can not meet in my life, for example witches, vampires, because they do not exist in reality. Besides, I can experience dangerous situations without having to fear the danger. I like to read science fiction and fantasy. In the evenings we walked in the city and on the beach and bought gifts.The weather was hot and sunny, but sometimes it was cloudy. It was an enjoyable holiday.

2017. szept. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!