Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Érvelés a mindennapos testnéve...

Érvelés a mindennapos testnévelés mellett (? )

Figyelt kérdés

Sziasztok abban szeretnék segítséget kérni, hogy írnom kell egy fogalmazást a mindennapos testnévelés ellen/ mellett.

Állást foglaltam a mindennapis testnevelés mellett. És most tovább? :D

Ezután még annyit tudtam hozzátenni, hogy jó az egészségnek. (nem megy nekem ez az érvelés dolog) valaki tudna segíteni?


2017. szept. 27. 15:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Az egészség dolgot ki lehet fejteni hosszan, akár ugyanazt leírni többféleképpen. Aztán, több óra miatt sokfél sportot kipróbálhatunk, lehet így akár egy új hobbit szerezni. Nagyon fontosak a csapatjátékok, mert megtanulhatunk együtt dolgozni, és persze jó az elhízás ellen, segít megerősödni. Engem például a kinti játék és futás mindig felfrissít, míg ha utána egy kicsit fáradt is vagyok, utána mindig élénkebbnek érzem magam. Nem tudom mennyire komoly a feladat, akár azt is beleírhatod h jobban nézünk ki, hasonlók :D


Persze lehet, hogy ellene hirtelen több érvet tudnék hozni, pl. fárasztó, öltözők/termek hiánya, büdös, kevés idő szünetben, kint kell lenni hidegben is, tavasz-nyáron pedig nagyon meleg van, egész napi izzadás, több cuccot kell minden nap cipelni... :D

2017. szept. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Szerintem ellene sokkal több dolgot lehet ìrni Pl ha reggel van tesi óràd és leizzadsz, akkor egész nap ugy kell ülnöd a suliba. Aki szeretne sportolni az ugy is fog, aki nem az meg úgyis fog valami dolgot talàlni, hogy ne kelljen
2017. szept. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!