Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Milyen szempontok alapján...

Lunameyer kérdése:

Milyen szempontok alapján értékelnéd a könyveket, ha "A Világ Könyve Díj"-at kellene odaítélned? Tégy három javaslatot, és indokold a bírálóbizottságnak! Cím: A könyvek versenye

Figyelt kérdés
Felvételi előkészítőn kaptam ezt a feladatot, fogalmazást kell írni. Semmi nem jut eszembe, nem vagyok jó fogalmazásban, valaki tudna segíteni?
2017. okt. 6. 14:08
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem kiírni, hogy 10-15 mondatnak kell lennie
2017. okt. 6. 14:09
 2/3 anonim ***** válasza:

1. a könyv szövege érthető legyen,különösen annak a korosztálynak amelyiknek készült

2,izgalmas legyen

3,alkosson valami újat. ha tudományos ,feszegessen egy témát,ne leírja azt, amit mindenki tud,ha krimi, akkor egy egészen új formába öltse azt, ha regény akkor olyan legyen,ami egy teljesen más világba visz.

2017. okt. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:)
2017. dec. 7. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!