Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hogy lehet preziről lementeni...

Hogy lehet preziről lementeni egy előadást esetleg ingyen?

Figyelt kérdés
Informatikából azt kaptuk házinak,hogy csináljunk akármilyen témában egy előadást power pointba vagy prezibe. Én mivel még sose használtam prezit,ezért preziben csináltam,de a letöltésnél 19€-t kér. Azért kéne lementenem,mert csak úgy tudom feltölteni a tanár által megadott oldalra.

2017. okt. 23. 22:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Én jóval régebben regisztráltam, nekem enged letölteni, amikor megnyitom, hogy "Előadás", akkor maga a prezi alatti sorban.

Ha esetleg nekem csak ezért működik, mert régebben regisztráltam, akkor ha megtaláljuk a módját a megosztásnak, letöltöm és elküldöm.

Nálam a megosztás gomb is a prezi latti sorban van.

Akár privátban is küldheted a linket, hogy próbálkozzunk. :) Ha az email címem kéne a megosztáshoz, szintén privátban folytathatjuk.

Persze ha még nem oldódott meg a dolog. :)

2017. okt. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!