Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hogyan írjak beszédet arról,...

Hogyan írjak beszédet arról, hogy mit ajándékoznék az újszülött Jézusnak? Hogyan kezdjek hozzá?

Figyelt kérdés
Azt a feladatot kaptam, hogy írnom kell egy beszédet, mintha én lennék az egyik bölcs. A beszédben szerepelnie kell egy javaslatnak, hogy én mit javasolnék, mit ajándékoznék az újszülött Jézusnak.
2017. okt. 24. 20:24
 1/2 adrian83 válasza:
Szia! Ez egy szuper feladat! A mai kor szellemében vagy vissza kell menni időben?
2017. okt. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Érdekes feladat és egyben valahol butaság is. Az ember nem tud Istennek adni semmit, ami ne Tőle vagy Általa lenne.

Istennek nincs szüksége földi javakra kincsekre.

Viszont, ha emberi oldalról nézzük, akkor a legdrágábbat kell adni és felkínálni.

Minden ember számára a saját élete a legdrágább, ezért a leg-kézenfekvőbb ajándék, ha az életünket adjuk az Ő szolgálatába, ahogy Ő is az életét adta mi értünk, hogy feltámadva örök életünk legyen.

2017. nov. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!