Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések

A kérdés

Goethe Faust első részét részletesen leírná nekem valaki?

Kötelező olvasmány a Faust irodalomra, és egy eléggé erős gimnáziumba járok, szóval alap követelménynek számít. El is kezdtem olvasni, de egyeszerűen nem tudok eligazodni rajta. Le tudná nekem valaki írni a részletes magyarázást, vagy esetleg küldeni egy linket, ahol pontosan le van írva a cselekmények sorozata? Előre is köszönöm.

2017. nov. 19. 21:57  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A kettőnek melyik az első tízzel osztható hatványa?
Egy mértani sorozat első tagja 8, harmadik tagja 32. mekkora a masodik tagja?
Egy számtani sorozat negyedik tagja 8, tizenhetedik tagja 47. Határozzuk meg a sorozat differeniáját. Mennyi az első tag és az első 17 tag összege?
Mennyi az első száz pozitív egész szám számszámjegyeinek az összege? Nekem 901 jött ki, de nem vagyok benne biztos.
FAUST első részéből lenne néhány kérdésem. Verhältnis zwischen Gott und Mephisto. (? )
Valakinek nem tudná elküldeni a 11-es töri könyvnek csak az első témakörét, de ha az egész könyv az se baj? A Száray Miklós féle OFI-s könyvről lenne szó

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Házifeladat kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!