Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Az Édes Anna cívű könyvet...

Az Édes Anna cívű könyvet kaptuk fel háziolvasmányra?

Figyelt kérdés

nos én mint minden könyvet ugyan elolvasok, de fogalmam nincs arról ,hogy mit olvasok, kaptunk fel egy pár kérdést, ha választ kapnék rá nagyon megköszönném:

1. A főszereplő jellemzése

2. A regény környezete, világa

3. Anna bűnös e? Indokolj!

Ez a 3 kérdés lenne csak



2017. nov. 30. 16:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Bűnös, mert embert ölni bűn, de nem tartom hibásnak érte.


Gondolom, ha Édes Annát olvastok, akkor 11-12-es lehetsz. Ilyen korban azért már elvárható, hogy az ember megértse azt a szöveget. Vannak Kosztolányinál sokkal durvább szövegek, akár az érettségiben is..

2017. nov. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
3. középsulis vagyok, de az olvasás, és az értelmezése nem az erősségem, ezt le kell szögezni, ezért szeretném ha valaki segitene,nagynehezen meg szoktam tudni oldani őket, de erre komplett nem emlékszem
2017. nov. 30. 20:34
 3/3 A kérdező kommentje:
Kèrek valakit segítsen most az egyszer ebben a pár kèrdèsben
2017. dec. 1. 05:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!