Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hogyan kell pontosan megoldani?

Rigómező kérdése:

Hogyan kell pontosan megoldani?

Figyelt kérdés

Három azonos tömegű és térfogatú, zárható tartályban azonos állapotú hidrogén-klorid-, hidrogén illetve ammóniagáz található. Ha csak táramérleg állna rendelkezésére, hogyan azonosítaná a három különböző anyagi minőségű gázt? Válaszát indokolja! Nedves indikátorpapír segítségével hogyan azonosítaná a gázokat? Indoklását reakcióegyenletek felírásával is támassza alá!

A válaszokat előre is köszönöm!



2017. dec. 7. 17:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Szívesen megírjuk a házi feladatod.

Főleg itt, a tudomány kategórián.

2017. dec. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szóval, Rigómező, először is felcsapod a függvénytáblázatot, és megnézed ezeknek a gázoknak a móltömegét. Ha kell, kiszámolod (összeadással).

Mérleg kipipálva.


Indikátor: mit csinál ezeknek a gázoknak a vizes oldata?

Kipipálva.


Még a rekcióegyenleteket leírod, és kész is vagy.

Kisebb munka lesz, mint itt most nekem ezt begépelni.

2017. dec. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, jómagam is így csináltam, mert nem egy embert próbáló feladat, de kellet a megerősítés, hogy megfelelően gondolkodtam e. Köszönöm!
2017. dec. 7. 19:22
 4/4 anonim ***** válasza:
Rendben, sok sikert hozzá!
2017. dec. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!