Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Nyelvtan hazihoz szeretnek...

Nyelvtan hazihoz szeretnek segitseget kerni? Egy mese amiben meggyozoen indokolok!

Figyelt kérdés

Találj ki olyan meseket, amelyekkel meggyozoen indokolod, miert volt elkerulhetetlen, hogy elkess az iskolabol?

Elore is koszonom a segitseget!



#mese #nyelvtan #elkeses
2017. dec. 17. 10:01
 1/1 anonim válasza:

Reggel a tesóm átálította a vekkerem. Anyu mosta a cipőmet és nem száradt meg ezért hajszárítóval kellett megszárítani. Apu kocsival vitt/hozott de el kellett mennünk tankolni . A suliban a portás nem engedett be . Végül most itt vagyok és azért késtem el mert féltem bejönni mert tudtam hogy nem lesz jó vége. Mintha péntek 13 lenne n

Ma .

2017. dec. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!