Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Nem megy a fizika! MIT TEGYEK?

Nem megy a fizika! MIT TEGYEK?

Figyelt kérdés

Fizikából van .5,3,1 Hányasra állok ? Matekból viszont ötös vagyok de a fizikát egyáltalán nem értem .Mit tegyek ? lehet hogy jobban Kéne figyelnem ? de h figyeljek ha úgyse értem meg f

Figyelek és nem értem .SZERINTETEK HOGYAN TUDNÁM MEGTANULNI ?



2018. jan. 2. 14:06
 1/2 anonim ***** válasza:
93%

Talán az segíthet, ha megkérsz valakit (akár egy tanárt, akár egy egyetemista ismerőst), aki érti és szereti a fizikát, hogy próbálja máshogy elmagyarázni, esetleg megmutatni. Esetleg próbálj meg visszaemlékezni a kísérletekre, és magadtól kitalálni a képletet, ami jól leírja a látottakat (esetleg bekéredzkedni a laborba és újra megnézni őket).


(((> „Fizikából van .5,3,1 Hányasra állok ?”

Ez amúgy erősen megkérdőjelezi az ezt követő állításod igazságtartalmát…)))

2018. jan. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
elnézést hogy ilyenek is járnak az oldalon
2018. jan. 3. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!