Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Szakmai angolból kell egy...

Szakmai angolból kell egy társasjáték félét csinálni, ötletek?

Figyelt kérdés
Na szóval kellene valami program, amivel meg tudnám csináli.(Nem, nem azt kérem hogy csináld meg)Vagy ötlet hogy hogyan kéne meegcsináljam az legyen szíves leirni..!! Köszi!:)Jah...persze angolul...xd

#társasjáték #Szakkmai Angol
2018. jan. 17. 00:13
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Hát figyelj, a kérdés először is az: milyen programnyelveket ismersz? Miben tudsz programozni? Mert ha csak turbó-paszkálban, én írhatom neked a Delphy-t, egy kukkot nem fogsz érteni belőle...
2018. jan. 17. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Angolul írjam le hogy hogyan kell megcsinálni?

So the first step..


Nem írtad le a lényeget, hagyományos társasjáték papíron vagy egy programban?

Mi legyen a társas témája.

Mi nem megy?

Nem tudsz osssefuggo kockakat rajzolni vagy mi? Esetleg ps-el akarod?


Csomó kérdés...

2018. jan. 17. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én már azt sem értem, hogy egy szakmai angol tárgyból hogyan lehet társasjátékot csinálni. Mármint hogy egyáltalán mi közük van egymáshoz? Ha még programozás tárgyból kellene csinálni, akkor érteném, de így...
2018. jan. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!