Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Fogalmazást ír valaki nekem?

Fogalmazást ír valaki nekem?

Figyelt kérdés
Nincs semmi meghatározás, csak ne legyen rövid.

2018. jan. 22. 18:45
 1/3 anonim ***** válasza:
66%

De basszus, ne már, még ha kötött lenne a téma és nincs rálátásod/tapasztalatod benne, akkor talán megérteném, hogy itt kérsz segítséget.

De így hogy arról írhatsz amiről szeretnél, és fogalmad nincs, vagy csak ennyire borzasztóan lusta vagy, ne haragudj, hogy ezt mondom, de komoly gondok lehetnek veled.

És lesznek később az életben.

2018. jan. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én azt nem értem, hogy miért nem tudnak sokan egy rövid fogalmazást megcsinálni, amikor ráadásul még a téma sincs megadva, tehát bármi lehet? - Nem a kérdezőt akarom ezzel támadni, de tényleg érdekelne az oka.


Kérdező: Amikor chaten órák hosszat írogatsz pl. egy nyaralásodról a haveroknak, akkor lényegében az is egy fogalmazás. Vagy amikor fórumon, blogon hosszasan ecsetelsz valamit az is egy fogalmazás, csak annyi, hogy írsz hozzá egy bekezdést, egy befejezést és kicsit összeszedettebben írod le a mondatokat. Pont az a jó egy fogalmazásban, hogy bármit leírhatsz benne úgy, ahogyan akarod. Ha gondolod akkor fogd fel úgy, hogy éppen a személyes blogodba írsz egy bejegyzést.

2018. jan. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bocsi, de téma nélkül hogy adhat fel fogalmazást a tanár? Mit akar számon kérni? Hogy ismered a bevezetés, tárgyalás, befejezés fogalmát?
2018. jan. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!