Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hogyan kell ezeket az angol...

Hogyan kell ezeket az angol feladatokat megoldani?

Figyelt kérdés

1. Kijetés szerint Rím párokat kell keresni asszem 5párt kell találni ezekből a szavakból: sail, row, quay, may, key, high, gale, blow, bay, supply

2.

Van három csoport: PEOPLE ON SHIPS, PLACES, ANIMALS

Ezeket a szavakat kell berakni a megfelelő csoportba: coast, crab, crew, harbour,shore, seal, seagull, scurvy, sailor,navigator

3. Ezeket a mondatokat kellene lefordítani.:

-Épp most érkeztem.

-Azt akarom, hogy maradj itt.

-Hadd hozzak neked egy italt.

-Ha lenne pénzem, vennék egy autót.

-Vitorláztunk, amikor láttam egy cápát.

Németet tanultam eddig és nagyon nem megy az angol kerlek segitsetek! Koszonom szépen előre is ^_^


2018. jan. 24. 14:36
 1/6 anonim ***** válasza:
81%

1. A szótárak feltüntetik a kiejtést. Ha nem ismered a fonetikai jeleket, sok online szótár lehetőséget ad az adott szó meghallgatására. Itt egy lehetőség:

[link]


2. A ketegóriák: hajón lévő emberek, helyek, állatok. Keresd meg egy szótárban az adott szavak jelentését, így el tudod őket helyezni a megfelelő kategóriában. Lehet, hogy némelyik több kategóriába is beleillik.


3. Próbálkozz! Ha csináltál valamit, megnézzük jó-e. Helyetted nem dolgozunk.

2018. jan. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
26%

3.

I just arrived now.

I want to stay here.

Let me bring a drink to you.

If i have monney,i buy a car.

We sailed when I saw a shark.

2018. jan. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
44%
Bocs félre olvastam az elsőt így helyes: I want it that stay here. Asszem remélem ezzel is segítettem.
2018. jan. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%
Az első két feladatot meg tudod csinálni egyedül is, csupán utána kell nézned a szavak jelentésének. Ezt nem fogom leírni neked. Szerintem a harmadikat is próbáld meg egyedül, leellenőrizzük és, ha valamit nem értesz, nem megy, akkor segítünk (annyit segítek, hogy a második megoldása nem helyes).
2018. jan. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Akkor legalább nekem eldobnád a helyes megoldást?
2018. jan. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
78%
#5 Ha rám írsz, megírom neked. Nagyon rosszak a fordításaid.
2018. jan. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!