Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Angol! Fogalmazást kellett...

Angol! Fogalmazást kellett írni, megírtam! Átnézné valaki, s elmondaná a hibáimat?

Figyelt kérdés
I am writing this essay to tell my average day. A day in my life usually starts at 7. That’s when my alarm wakes me up. Reluctantly, I get out of bed, head for the bathroom. After this I have breakfast. I am went to school. I am listen the on classes. The breaks are boring. I am usually come home at 2. I have eat lunch. Then I'm playing with sister. Later, I read, I draw or with. I have diner at seven. After I take a bath. I construch my homework. Finally I go to sleep. So take a day.

2018. febr. 4. 14:17
 1/8 anonim válasza:
83%

Hát a házi, az I do( vagy doing , már nem tudom. ) my homework.


Az I am, én vagyok,

Szóval az inkább legyen csak I .

A gyakoriság határozó szerintem elől kell lennije, pl .

I usually start the day, seven o'clock ,

I have a shower. Stb .

Van benne hiba, én qva rég tanultam angolt, szóval nemtudom , hogy 💯% ig, mi a rossz, de ha ezt beadod, már egyes nem lesz , dolgoztál vele, az a lényeg :)

2018. febr. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

I am went to school-I go to school.


I am listen the on classes- I listen to the teacher during the classes.


I am usually come home at 2- I usually come hone at 2 vagy ha úgy érted hogy addigra érsz haza akkor I'm usually home by two.


I have eat lunch- I eat lunch.


Then I'm playing with sister-Then I play with my sister


Later I read, draw or with- a mondat végével nem tudom hogy mit akartál.


After taking a bath I do my homework szerintem jobb mint amit írtál.


So take a day-ezt sem tudom hova tenni.



Ezt csak emlitésként írom. A sok I használat nem hiba, de felsőbb szinten már jobb ha kitudod fejezni magad sok I használat nélkül. Meg az összetett mondatok jobban néznek ki mint így hogy kb 4 szavas mondatokat írsz. Még annyit hogy látom hogy próbálsz nehezebb szavakat használni mint construct meg reluctantly de szerintem ezeket majd csak akkor ha már jobban tudsz angolul addig kicsit hülyén néznek ki amég minimális a tudás. Természetes mindez konstruktív nem rosszindulatból írom.

2018. febr. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

A múltkor is I-al írtam egy másik fogalmazást, és azért volt rossz, mert nem írtam oda a "am"-et...

Köszönöm! :)

2018. febr. 4. 14:40
 4/8 A kérdező kommentje:

Later I read, draw or with

Ez ezt jelentené: Később olvasok, rajzolok vagy írok.

Az utolsó mondt pedig ezt: Így néz ki egy napom.

2018. febr. 4. 14:43
 5/8 A kérdező kommentje:
mondat*
2018. febr. 4. 14:43
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor write nem with. So this is my day vagy This is what my day looks like vagy This is my day.
2018. febr. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :)
2018. febr. 4. 14:50
 8/8 chtt ***** válasza:
100%

"A múltkor is I-al írtam egy másik fogalmazást, és azért volt rossz, mert nem írtam oda a "am"-et..."


Mert akkor valószínűleg folyamatos jelen volt az igeidő, vagy nem volt a mondatban más ige, csak a létige.


I am a student/pupil. I am twelve (years old). I am tall and slim. I am kind and helpful. I am at home/at school now. I am your friend.

vagy

I am writing this essay...

I am sitting in my room and doing my homework now. :)


De amikor egy átlagos napodat írod le, egyszerű jelent használsz, az pedig úgy jó, ahogy előttem javították.


I get up... I go to school... I come home... etc.

2018. febr. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!