Tudnátok olyan irodalmi műveket, illetve képzőművészeti alkotásokat írni, amelyeknek középpontjában egy családi konfliktus áll?

Figyelt kérdés
Már néhány van és sokat segítene, ha ti is írnátok párat.
2018. febr. 12. 18:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Petofi Sandor: Egy estem otthon

Nem igazan csaladi konfliktus a kozeppontja, hanem inkabb az, hogy az apja mennyire lenezi a munkassagat, de nekem ez jutott eszembe hirtelen.:)

2018. febr. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
tele van vele az irodalom Antigonétol kezdve mai napig, a képzőművészet is, mi kellene?és hányadikban ?
2018. febr. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
azért kérdezem, ( az előző 3 vagyok) mert akár a lekorábbi költőinktől lehet erről írni, akár Illosvaitól, vagy Zrinyi vagy akárki, későbbiek sem túl jók, ilyen szempontból, minél jobban haladunk előre az időben, annál autentikusabb, ezért kérdeztem, mit kell írnod :))vagy simán bármit?
2018. febr. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
51%
Jókai: Egy magyar nábob, Kárpáthy Zoltán, Kőszívű ember fiai
2018. febr. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Elfújta a szél
2018. febr. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

jah megint én vagYok, minden művész megküzd a csALÁDDAL, Nincs olyan, hogy családi konffliktus, ) ketten vagyunk , és rettentő sok van ) én pl erről beszélnék, de persze ez most van, nem 100 vagy 200 éve, de én pl arról is beszélnék, mért van ma máshogy :))

pedig de szeretem a huszadik század elejét uhh

2018. febr. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
nah mondjál korszakot, vagy mindegy? segítünk
2018. febr. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
72%
aki jókait írta az nagyon jó, Elfújta a szélt nem írnám
2018. febr. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

de komolyan , mire

kell írnod? mi a téma, azon kívül, hogy család stb, mert így írhatunk rómaiaktól, görögöktól kezdve a mai magyar, vagy extravagáns akármilyen írókig, plíz valami instrukció :))))))))

2018. febr. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nincs konkrét kor megadva.:)
2018. febr. 12. 20:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!