Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Bálint Ágnes: Szeleburdi család?

Diaaaaa0218 kérdése:

Bálint Ágnes: Szeleburdi család?

Figyelt kérdés

Kaptam egy csomó feladatot, az alábbi ifjúsági regényből. Néhányra nem tudom a választ, a feladat az, hogy javasolt óvintézkedéseket adta meg, ehhez pedig oda kell írni a regényben szereplő állat fajtáját, nevét.

Óvintézkedések:


- Ha megduplázod őket, valószínűleg verekedéssel, akár halállal fog végződni. Még akkor se próbáld ki, ha az állat magányosnak tűnik!


- A lécek felső két élét le kell kerekíteni, hogy az állat lábát ne vágja. A hőmérsékletnek, melegnek kell lennie.


-Az állatok szeretnek magas helyekre letelepedni. Ez lehetővé teszi, hogy könnyebben felmérjék a helyzetet, és ez segít enyhíteni a feszültséget.


Mielőtt még azt hinnétek, hogy nem olvastam a könyvet, kijelentem, hogy igen is végigolvastam, de a könyvtárban csak egy elég régi kiadás volt. Valószínűleg ez az oka, ert olyan állatokra nem is emlékszem, amikre ez igaz lenne... Csak kutyára, macskára, aranyhörcsögre, pudlira, cickányra stb...

Előre is köszönöm a segítséget!!!😊



#állat #bálint ágnes #szelburdi család
2018. febr. 17. 11:43
 1/1 anonim ***** válasza:
56%
"de a könyvtárban csak egy elég régi kiadás volt. Valószínűleg ez az oka" ?
2018. febr. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!