Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Saul fia filmelemzést hogy...

Saul fia filmelemzést hogy érdemes kezdeni?

Figyelt kérdés
Saját vélemény esetleg, hogy miért ezt választottam a megadott filmek közül, kis tartalom, és részletek? Szociológiai szempontból kellene, gondoltam hogy erről lehet rizsázni, mint a zsidóság helyzetéről, meg a németekkel való viszonyukról...mást lehetne még a holokauszton kívül ? Meg kellene néznem még egyszer, de vagy 2 éve láttam, és egyszerűen nem tudom megnézni, annyira unalmas volt meg enyhén szólva nem tetszett. HELP PLS!

2018. febr. 17. 23:05
 1/2 anonim ***** válasza:
54%
Ha unalmas volt akkor miért azt a szar filmet választottad?
2018. febr. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mert sz*r a többi is, szimplán azért, meg amint írtam, szerintem erről többet lehet rizsázni mint pl a Martfűi rémről szociológiai szempontból..köszi a segítséget!
2018. febr. 18. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!